Ehted lõpetamiseks – galerii

ehted lõpetamiseks

Ehted on isikupära rõhutajad ning annavad kandjale võimaluse jutustada oma lugu: avada oma isiksust, tutvustada oma stiili ja maitset, tunda end vaba, enesekindla ning kaunina.

Lihtne ühevärviline kleit saab hoopis teise ilme, kui sinna lisada ehteid. Kindlaid juhtnööre siin ei ole ning see, mis sobib ühele, ei pruugi sobida teisele. Oluline on silmas pidada, et riided ja ehted moodustaksid kokku stiilse terviku. Hinnalised ehted ja odavast materjalist kehvemapoolse kvaliteediga õmmeldud kleit ei sobi kuidagi omavahel kokku. Sama kehtib ka vastupidisel juhul. Moekunstniku poolt disainitud kleiti ja odavaid, näiteks plastmassist ehted ei kombineerita omavahel kokku.

Kirjutamata reeglite hulka kuulub “vähem on rohkem”, kuid ometi suudab mõni naine ka rikkaliku ehetevaliku edukalt välja kanda. Tänases postituses on valik ehteid Eesti Disaini lehelt. Millised on Sinu lemmikud?

Kui lõpukleit on lihtsama lõikega, siis ära pelga ekstravagantseid ja pilkupüüdvaid ehteid kanda. Julgelt võib teha valiku ka värviliste ehete kasuks. Juhul kui kleidil on palju detaile, satsi ja pitsi, võiksid ehted jääda tagasihoidlikumaks.

Poisid võiksid tähelepanu pöörata mansetinööpidele ja lipsule. See on võimalus oma isikupära rõhutada ja teistest eristuda. Eesti Disaini lehelt leiad lisaks Keiu Koppeli mansetinööpidele veel Lentsius Design “Puraviku” mansetinööbid ja PuudWood suitsupääsukestega tammepuust mansetinööbid.

Rohkem ehteid leiad SIIT.

Ilusat kooli lõpetamist Teile ja kõrget lendu!

 

Kommentaarid puuduvad. Ole esimene :)

Leave a Reply